Employees

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, Trainer

sirje@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Take a closer look

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

Recruitment Consultant, Trainer

kadi@tammistepersonal.ee

+372 525 0970

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Take a closer look

Merle Rebane

Merle Rebane

Recruitment Consultant

merle@tammistepersonal.ee

+372 511 3804

Merle Rebane Linkedin profiil

Take a closer look

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

Recruitment Consultant

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Take a closer look

Eike Lepp

Eike Lepp

Recruitment Consultant

eike@tammistepersonal.ee

+372 5450 1131

Eike Lepp Linkedin profiil

Take a closer look

Helene Heido

Recruitment Consultant

helene@tammistepersonal.ee

+372 5340 0686

Helene Heido Linkedin profiil

Take a closer look

Haldi Rae

Haldi Rae

Assistant

haldi@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 5698 8100

Haldi Rae Linkedin profiil

Take a closer look

Karolin Maasik

Recruitment Assistant

karolin@tammistepersonal.ee

+372 5308 3903

Karolin Maasik Linkedin profiil

Take a closer look