Employees

Annely Veelaid

Annely Veelaid

Assistant

annely@tammistepersonal.ee

+372 56 988 100

Annely Veelaid Linkedin profiil

Take a closer look

Marlén Vilbaste

Marlén Vilbaste

Recruitment Assistant

marlen@tammistepersonal.ee

+372 5353 5859 

Marlén Vilbaste Linkedin profiil

Take a closer look

Monika Lehtmets

Monika Lehtmets

Recruitment Assistant

monika@tammistepersonal.ee

+372 5450 1131 

Monika Lehtmets Linkedin profiil

Take a closer look

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, Trainer

sirje@tammistepersonal.ee

+372 447 8000

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Take a closer look

Merle Rebane

Merle Rebane

Recruitment Partner

merle@tammistepersonal.ee

+372 511 3804

Merle Rebane Linkedin profiil

Take a closer look

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

Recruitment Partner

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Take a closer look

Kristi Põldma

Kristi Põldma

Recruitment Partner, Trainer

kristi@tammistepersonal.ee

+372 58545525

Kristi Põldma Linkedin profiil

Take a closer look

Eike Lepp

Eike Lepp

Recruitment Partner

eike@tammistepersonal.ee

+372 51907962

Eike Lepp Linkedin profiil

Take a closer look

Ilona Viilu

Ilona Viilu

Recruitment Partner 

ilona@tammistepersonal.ee

+372 5340 0686

Ilona Viilu Linkedin profiil

Take a closer look

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

Recruitment Partner, Trainer (on parental leave)

kadi@tammistepersonal.ee

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Take a closer look

Kersti Bocicaut

Kersti Bocicaut

Recruitment Assistant (on parental leave)

kersti@tammistepersonal.ee

Kersti Bocicaut Linkedin profiil

Take a closer look