Töötajad

Annely Veelaid

Annely Veelaid

assistent

annely@tammistepersonal.ee

+372 56 988 100

Annely Veelaid Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Marlén Vilbaste

Marlén Vilbaste

värbamisassistent

marlen@tammistepersonal.ee

+372 5353 5859 

Marlén Vilbaste Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Monika Lehtmets

Monika Lehtmets

värbamisassistent

monika@tammistepersonal.ee

+372 5450 1131

Monika Lehtmets Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, koolitaja

sirje@tammistepersonal.ee

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

värbamispartner

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kristi Põldma

Kristi Põldma

värbamispartner, koolitaja, coach, superviisor

kristi@tammistepersonal.ee

+372 58545525

Kristi Põldma Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Ilona Viilu

Ilona Viilu

värbamispartner 

ilona@tammistepersonal.ee

+372 5340 0686

Ilona Viilu Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Elerin Veldermann

Elerin Veldermann

värbamispartner

elerin@tammistepersonal.ee

+372 51907962

Elerin Veldermann Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

värbamispartner, koolitaja

kadi@tammistepersonal.ee

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kersti Bocicaut

Kersti Bocicaut

värbamisassistent (lapsehoolduspuhkusel)

kersti@tammistepersonal.ee

Kersti Bocicaut Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Merle Rebane

Merle Rebane

värbamispartner

Merle Rebane Linkedin profiil

Vaata täpsemalt