Töötajad

Annely Veelaid

Annely Veelaid

assistent

annely@tammistepersonal.ee

+372 56 988 100

Annely Veelaid Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Marlén Vilbaste

Marlén Vilbaste

värbamisassistent

marlen@tammistepersonal.ee

+372 5353 5859 

Marlén Vilbaste Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Monika Lehtmets

Monika Lehtmets

värbamisassistent

monika@tammistepersonal.ee

5450 1131 

Monika Lehtmets Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste

CEO, koolitaja

sirje@tammistepersonal.ee

+372 514 4084

Sirje Tammiste Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Ingrid Valgma

Ingrid Valgma

värbamispartner

ingrid@tammistepersonal.ee

+372 5647 4777

Ingrid Valgma Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Ilona Viilu

Ilona Viilu

värbamispartner 

ilona@tammistepersonal.ee

+372 5340 0686

Ilona Viilu Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kristi Põldma

Kristi Põldma

värbamispartner, koolitaja, coach, superviisor

kristi@tammistepersonal.ee

+372 58545525

Kristi Põldma Linkedin profiil

Vaata täpsemalt

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann

värbamispartner, koolitaja

kadi@tammistepersonal.ee

Kadi Kuuskmann Linkedin profiil

Vaata täpsemalt