Töötajad

Eha Täht

Eha Täht

värbamispartner

eha@tammistepersonal.ee

+372 5669 3477

Eha Täht Linkedin profiil
Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala ning õppinud turismi- ja hotelliettevõtlust Pärnu Majanduskoolis. Lisaks olen omandanud superviisori ja coachi pädevuse Moreno Keskuse Supervisiooni ja Coachingu Koolituskeskuses. See kombinatsioon on andnud hea teoreetilise tausta nii organisatsioonide, juhtimisküsimuste kui inimeste mõistmiseks.

Varasem praktiline töökogemus pärineb mul peamiselt turismisektorist, kus olen tegutsenud erinevates rollides ja valdkondades (reisibürood, lennundus, DMC). Mul on olnud võimalus käivitada ettevõtte esindust, luua ja juhtida oma meeskonda, viia läbi muudatusi, kogeda kultuuridevahelisest suhtlusest tulenevaid väljakutseid rahvusvahelises korporatsioonis. Lisaks olen viinud läbi nii grupi kui individuaalseid supervisioone.

Läbi õpingute ja enda kogemuse olen jõudnud arusaamiseni oma kirest, milleks on organisatsioonid kui süsteemid ning inimesed nende sees. Mind inspireerivad ennekõike inimesed, kes julgevad suurelt unistada ja mulle pakub suurt rõõmu võimalus olla kaasas nende arenguteel.

Tammiste Personalibürooga liitusin värbamispartnerina veebruaris 2019. Mul on õnn olla ümbritsetud toetavate professionaalsete ja pühendunud kolleegidega, kes hoolivad igast kliendist ja kandidaadist.

Värbamise puhul pean oluliseks kogu protsessi, planeerimisest kuni uue inimese sisseelamiseni uude rolli ja tiimi. Edukat koostööd ennustavad minu kogemuste põhjal ennekõike organisatsiooni ja inimese jagatud väärtused ning hoiakud. Varasemad oskused ja teadmised üksi ei ennusta edu, oluline on selgitada välja sobivad isiksuseomadused ja inimese sisemine motivatsioon teha just seda tööd, et vältida levinud olukorda “hired for skills, fired for attitude”. 

Vabal ajal armastan looduses liikuda, suvel golfi mängida ja talvel mäesuusatada, teatris käia ja lugeda. Igapäevaselt toovad mu ellu rõõmu minu kolm last, kass ja koer.

Minu viimased värbamisprojektid on olnud:  

  • Infovara OÜ - äriklientide müügikonsultant
  • Innopolis Insenerid OÜ - arhitekt
  • Innopolis Insenerid OÜ - projekteerimise projektijuht
  • Kingitus.ee OÜ - kingipoodide tiimijuht
  • Werroform OÜ - tootmisjuht
  • eu-LISA -  Senior Management Board Assistant
  • ESSVE Estonia AS - raamatupidaja

Tripod Grupp OÜ testikasutaja litsents
DiSC sertifitseeritud konsultandi tegevusluba
Mediation Through Action Method - workshop´i tunnistus
Superviisor-coachi ning psühhodraama rakendaja-grupijuhi tegevusluba