Töötajad

Hanna Seeder

Hanna Seeder

värbamisassistent

hanna@tammistepersonal.ee

+372 5787 2848

Hanna Seeder Linkedin profiil

Liitusin Tammiste Personalibürooga 2022. aasta aprillis. Minu peamiseks ülesandeks on sihtotsinguga leida üles pakkumistele avatud ning profiililt sobivad kandidaadid meie värbamisprojektidesse, aga ka Tallinna kontori sujuva töö korraldamine ning värbamispartnerite assisteerimine erinevates tööülesannetes.

Olen omandamas Tallinna Tehnikakõrgkoolis ärijuhtimise eriala personalijuhtimise suunal. Kõrgkooli astudes oli mul kindel plaan spetsialiseeruda finantsjuhtimise erialal, kuid pärast esimesi personalijuhtimise teemalisi loenguid mõistsin, et just see on minu valdkond. Eriti köidab mind värbamine ja Tammiste Personalibüroos saingi võimaluse igapäevaselt midagi uut õppida ning loengutes õpitut rakendada.

Varasem töökogemus on mul pigem teenindus- ja finantsvaldkondades. Esimene kokkupuude Tammiste bürooga oli mul 2020. aastal, kui käisin siin ühe teise töökoha tarvis vaimse võimekuse ja isikuomaduste teste sooritamas ning juba siis jäi Tammiste personalist väga soe ja meeldiv mulje. Sel hetkel oli fookus mujal ja ma poleks julgenud siis unistadagi, et ükskord olen osa sellest võrratust naiskonnast. Nüüd aga veendun iga päevaga ühe rohkem, et olen oma õiges kohas ning et kõik meie ettevõtmised ongi täpselt nii soojad ja meeldivad, kui esmapilgul tundus.
 
Ei juhtu just tihti, kui sind esimesel tööpäeval lillekimbuga oodatakse!

Läbitud koolitused ja litsentsid: