Töötajad

Marlén Vilbaste

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee

+372 5353 5859 

Marlén Vilbaste Linkedin profiilAlustasin 2021. aasta aprilli algul Tammiste Personalibüroos värbamisassistendina. Tehes erinevate konkursside raames tihedalt koostööd meie värbamispartneritega märkasin, millise pühendumisega mu kolleegid enda tööd teevad. See inspireeris mind liikuma karjääriredelil sammukese edasi ning õnneks nägid ka minu töökaaslased minus potentsiaali projektijuhi rolli täitmiseks. Alates 2022. aasta maist tegutsen ettevõttes värbamispartnerina.

Kõrghariduse olen omandanud Tallinna Ülikoolis. Lõpetasin bakalaureuseõppe haldus- ja ärikorralduse erialal. Tööalaselt olen tegutsenud müügi valdkonnas nii meelelahutusmaailmas kui ka jaemüügisektoris. Eelmistel töökohtadel saavutatud meeskonnatöö- ja juhtimiskogemus innustas mind just personalitöö valdkonda spetsialiseeruma.

Usun, et minu eelnev töökogemus aitab mul inimesi paremini mõista ning näha ka nende sõnade taha. Seeläbi saan aidata ettevõtetel ja kandidaatidel leida just nende väärtuste ja vajadustega ühtivad uued kolleegid või väljakutsed.

Minu viimased värbamisprojektid on olnud:
  • eu-LISA - Administrative Assistant
  • Click&Grow - Chief Revenue Officer
  • AS Sami - ekspordi müügijuht
  • Lantmännen Unibake Estonia AS - tootmisjuht
  • Lantmännen Unibake Estonia AS - kvaliteedijuht

Läbitud koolitused ja litsentsid: