Koolitused

Koolituste ülesehitus sõltub iga kliendi eesmärkidest, saame erinevaid teemasid ning meetodeid vabalt kombineerida

Olete käivitamas pikemat arenguprogrammi?  Kui leiate meie koolitusteemade hulgast midagi huvitavat, võtke samuti meiega ühendust. Räägime, kuidas need teiste koolitajate teemadega tervikuks siduda. 

Korduma kippuvad koolitusküsimused 
  • Miks kestavad koolitused vähemalt kaks päeva? Õpiprotsessis on vaja uute oskuste omandamiseks läbida teatud etapid, mis võtavad aega. Et osaleja omandaks uued oskused ja oleks valmis neid edaspidi proovima, on vaja vähemalt kahte päeva.
 
  • Kui suurele grupile koolitusi pakute? Loengutel võib osaleda rohkem inimesi, kuid suhtlemisoskuste treeningud sobivad kuni 14 osalejale. Nii saavad kõik harjutada, grupis tekib usalduslik õhkkond ja kõigi küsimuste jaoks jääb aega. 

  • Miks kasutate videoharjutusi? See tekitab stressi. Videoharjutused annavad kolmekordse tagasiside. Saab näha iseenda käitumist rollimängus, kuulata kaaslaste tähelepanekuid ja suhtlemistreenerite tagasisidet. 

Ei leia teemade seast täpselt seda, mida vajate? Võtke julgesti ühendust. Kirjutage info@tammistepersonal.ee. Vastame hea meelega.

SAATKE MEILE PÄRING

Email again: