DiSC koolitus

DiSC koolitus sobib eelkõige meeskonnakoolituseks. Enne koolitust täidavad kõik osalejad online testina Everything DISC Workplace® testi. Koolitusel kasutatakse interaktiivseid loenguid, individuaal-, paaris- ja grupiharjutusi, õppefilme ja mängulisi elemente, mis kaasavad kõiki osalejaid. Alati on huvitav lisaks iseenda testitulemustele tutvuda ka kolleegide tulemustega ja seeläbi paremini mõista omavahelisi erinevusi. See aitab kaasa paremale koostööle.

Everything DiSC Workplace on Euroopa Psühhologiaassotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPA) sertifitseeritud hindamisvahend!  DNV-GL akrediteering kinnitab inglise keelse Everything DiSC Workplace'i ® vastavust EFPA standarditele.

VAATA DISC'i TUTVUSTAVAT VIDEOT:

 
1-päevase (võimalik teha kahes osas kahel päeval) koolituse tulemus:    
  • Osalenud mõistavad iseenda käitumisviise ning seda, kuidas nende käitumine teisi mõjutab.
  • Kasvab osalejate eneseteadlikkus.
  • Omandatud teadmised aitavad mõista, austada ja väärtustada individuaalseid erinevusi ning arendada erinevaid suhtlemisstrateegiaid koostöö parandamiseks tiimiliikmete ja partneritega.

2-päevase koolituse tulemus: 
  • Kahe koolituspäeva vahele võiks jääda paar nädalat, et rahulikult oma testitulemused läbi töötada, märgata erinevusi inimeste käitumises ja mõelda läbi isiklik arenguplaan. 
  • Selle ajaga DiSC alased teadmised kinnistuvad ja suureneb erinevate inimeste käitumise mõistmine.
  • Teist koolituspäeva kasutame eelkõige omavahelisteks diskussioonideks, kasutades erinevaid raporteid.

Vahel oleme kombineerinud DiSC koolitust suhtlemisoskuste treeninguga, kus igaüks saab harjutada tema jaoks keeruliste inimestega suhtlemist.

Tutvu Everything DiSC Workplace käitumisprofiiliga

Tutvu Everything DiSC meeskonnaraportiga

Loe lisaks: Kuidas DiSC testi kasutada personalitöös?

Kõik meie koolitajad on sertifitseeritud DiSC konsultant-koolitajad ja omavad pikaajalist kogemust DiSC mudelile tugineva koolituste läbiviimisel.


   

LISAINFO SAAMISEKS SAATKE
MEILE KIRI VÕI HELISTAGE 
 5698 8100

Email again: