Koolitused

Viime läbi juhtimisalaseid koolitusi, suhtlemisoskuste treeninguid, meeskonna- ja koostööoskuste ning DiSC profiilile tuginevaid meeskonnakoolitusi.

Koolituste ülesehitus sõltub iga kliendi eesmärkidest, saame erinevaid teemasid ning meetodeid vastavalt kliendi vajadusele kombineerida.

Olete käivitamas pikemat arenguprogrammi?  Kui leiate meie koolitusteemade hulgast midagi huvitavat, võtke samuti meiega ühendust. Räägime, kuidas need teiste koolitajate teemadega tervikuks siduda. 

Korduma kippuvad koolitusküsimused
  • Millest sõltub koolituse pikkus? Õpiprotsessis on vaja uute oskuste omandamiseks läbida teatud etapid, mis võtavad kindla aja. Uute oskuste omandamiseks on vaja planeerida piisavalt aega. 1-päevased on DiSCi koolitused ja ühele kindla oskuse arendamiseks mõeldud koolitused. Suhtlemisoskuste- ja meeskonna
    koostööoskuste koolitused on 2-päevased.

  • Miks on hea koolitust planeerida arenguprorammina või järgnevate õppepäevadena? Siis saavutatakse püsivad uued oskused, mida ka kasutama hakatakse.  Koolituspäevade/moodulite vahele jäävale ajal on võimalus  õpitud oskusi igapäevaelus kasutada. Inimene ei muuda harjumuspärast käitumist ja suhtlemisviisi koheselt. Oluline on teadlik harjutamine. Vaid nii kujunevad uued oskused loomupäraseks suhtlemis- ja käitumisviisiks.

  • Kui suurele grupile koolitusi pakute? Koolitusel võib osaleda nii palju inimesi, kui ruumi mahub. Mida enam koolitus praktilisi oskusi arendab, seda olulisem on, et igaüks saaks harjutada. Seepärast on efektiivseimad kuni 14 osalejaga grupid.  Nii saavad kõik harjutada, grupis tekib usalduslik õhkkond ja kõigi küsimuste jaoks jääb aega. 

  • Kui on suurem kollektiiv, kas siis on ainuke võimalus loeng korraldada? Me ei usu loengutesse, usume inimeste soovi olla kaasatud. Seepärast leiame alati viisi omavaheliste arutelude ja loovate harjutuste kasutamiseks.

  • Miks kasutate videoharjutusi? See tekitab stressi. Videoharjutused annavad kolmekordse tagasiside. Saab näha iseenda käitumist rollimängus, kuulata kaaslaste tähelepanekuid ja suhtlemistreenerite tagasisidet. Need on alati osalejatele väga meeldinud. Koolituspäevad tunduvad väga põnevad ja stressi asemel on õppimiserõõm.

  • Kes on teie koolitajad? Meie oma büroost on Sirje Tammiste, Kadi Kuuskmann ja Kristi Põldma. Me kõik oleme õppinud koolitama ja omame selleks palju kogemusi. Vahel kutsume kaaskoolitajateks teisi hinnatud koolitajaid.

Sirje TammisteKadi KuuskmannKristi Põldma


Võtke julgesti ühendust ning leiame just Teie meeskonnale sobiva koolituse teema.
 
LISAINFO SAAMISEKS SAATKE
MEILE KIRI VÕI HELISTAGE 
 5698 8100

Email again: