Kingitus koolilõpetajale

DiSC TEST

DiSC test aitab teadvustada loomuomaseid käitumise- ja tegutsemisviise. Kinkides noorele testi, aitad tal saada teadlikumaks tema käitumisviisidest. See aitab tal oma karjäärivalikuid oluliselt teadlikumalt teha.

Kui võimeid ja isiksuseomadusi pole endal võimalik muuta, siis oma käitumisharjumusi ja suhtlemisoskusi arendab inimene läbi elu. Isiksuseomadused väljenduvad käitumises, hoiakutes, suhtumises. Käitumist muutes muudab inimene ka ennast. Mida varem ta alustab, seda suuremat edu saab saavutada. Sellist kingitust tehes annad noorele võimaluse võtta oma elu ja saavutused enda kontrolli alla.

Tutvu Everything DiSC käitumisprofiiliga lähemalt


COACHING

Coaching annab noorele võimaluse sügavamalt endasse vaadata ja mõelda oma elu olulistele küsimustele – mida ta tegelikult tahab ja kuidas seda võiks saavutada. Coachingu sessiooni sisu tuleb noore enda olulistest küsimustest. Kohtumise lõpul jõuame ka talle sobivate tegevussammudeni. Vaid sihikindel ja läbimõeldud tegutsemine aitab unistused ellu viia.                                                
Coach on Sirje Tammiste. 

Coaching kestab ca 1 tunni, see annab koolilõpetaja tulevikuplaanidesse selgust ja oskust oma õpingutes või töö valikus õige suund valida. TUNNED HUVI KINGI VASTU? 
SAADA MEILE KIRI VÕI HELISTA  5698 8100

Email again: