Tööotsijale

JUHTIVKONSULTANT

EY’s on sul võimalus luua endale just nii ainulaadne karjäär kui sa seda ise oled! Kasutades ära meie globaalset haaret, tuge, kaasavat töökultuuri ja tehnoloogiat, saad realiseerida maksimaalselt enda potentsiaali. Tuues kaasa omanäolise perspektiivi ja kogemuse, aitad ka EY'l veelgi paremaks muutuda. 

Tule meie raamatupidamisteenuste tiimi  

JUHTIVKONSULTANDIKS 

ning aita luua paremini toimiv maailm kõigile. 

Meiega liitudes ootab Sind mitmekesine ja huvitav töö globaalselt edukas ettevõttes – Sa aitad vastutada selle eest, et meie klientidel oleks kvaliteetne juhtimisarvestus, raamatupidamine ning maksuarvestus.

Juhtivkonsultandina on Sinu tööülesanneteks tagada, et meie osakonna klientidele osutatav teenus on kvaliteetne, järjepidev ning proaktiivne. Sa aitad meie noorematel kolleegidel areneda, toetad neid projektides keerulisemate teemadega ning teostad kvaliteedikontrolli. Nõustad kliente, kuidas nende juhtimis- ja raamatupidamisarvestust parandada ning automatiseerida, suudad tuvastada riskikohti kliendi protseduurides. Sa ei pea olema spetsialist maksude alal, kuid olema võimeline riske märkama ning konsulteerima meie maksutiimiga. Meil oleks väga hea meel, kui sul on lai kogemus erinevate tööstusharude ja raamatupidamisprogrammidega, oled kokku puutunud raamatupidamise keerulisemate teemade lahendamisega, suudad konsolideerida ning võõras pole ka ERP süsteemide juurutamine. Inglise keele valdamine kõnes ja kirjas on vajalik. Meie jaoks on oluline hoida oma inimestel silmad säramas ja me vajame, et Sa märkad, toetad ja juhendad oma nooremaid kolleege.

Selleks, et ka Sinul oleksid silmad säramas, pakume Sulle arendavat tööd, motiveerivat palka, toredaid kolleege, karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes ja mitmekülgset motivatsioonipaketti. 

Kui tunned, et see töö Sind kõnetab, siis kandideeri läbi CV-Online, CV Keskuse või Tammiste Talendipanga kuni 06.10.2022. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse! 

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.


Lisainfo värbamispartner Ilona Viilult telefonil 5340 0686 või ilona@tammistepersonal.ee.