Tööotsijale

KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST


Krimelte OÜ
on Wolf Group´i peakontor Tallinnas. Wolf Group koondab erinevaid müügi- ja tootmisettevõtteid 13 riigis ning grupi ettevõtetes töötab ligi 400 inimest. Wolf Group´i tooteid turustatakse brändide Penosil, Olivé ja Tempsi all.

KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST –
liitu Wolf Groupi turundustiimiga!

Sa aitad kujundada Wolf Groupi mainet läbi tööandjaturunduse, juhid sise- ja väliskommunikatsiooni ning suhtled meediaga, seisad hea vastutustundliku ettevõtluse projektide eest, korraldad ettevõtte üritusi ja grupisisese ajakirja väljaandmist, koostad tekste ja artikleid ning haldad turunduskingitusi.

Kui kommunikatsioon on sulle hingelähedane ja oled eriti osav sõnaseadja, sinu süsteemsust ja organiseerimisvõimet on kiidetud ning sa tunned ennast hästi oma tegevusi planeerides, innovatsiooni teemad kõnetavad sind ja oled kokku puutunud tööandjaturunduse või sotsiaalse vastutuse projektidega, on Wolf Group just õige koht, kus oma teadmised ja kogemused proovile panna ning uusi oskusi omandada. Lisaks suurepärasele eesti ja inglise keele oskusele avardaks vene keele oskus sinu võimalusi kommunikatsioonialaselt särada.

Meiega liitudes saad sisseelamisel toetuda kolleegide kogemusele ning olla osa ambitsioonikast ja rahvusvahelisest meeskonnast. Koos leiame alati lahenduse ka kõige suurematele väljakutsetele ning töötame selle nimel, et nii ettevõte kui töötajad kasvaks ja areneks.

Haara võimalusest ja kandideeri läbi portaali cv.tammistepersonal.ee. Lisa elulookirjeldusele näiteid tehtud kirjatöödest. Kandideerimine kestab sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse.
Lisainfo Ingrid Valgmalt 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.
Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.