Tööotsijale

MÜÜGIKONSULTANT

Baltic Bolt OÜ on loodud 1989. aastal ning põhitegevusalaks on kinnitusvahendite jae- ja hulgimüük. Ettevõtte klientideks on peamiselt tootmis- ja tööstusettevõtted, vähesel määral ka erakliendid. Lisaks pakutavatele kinnitusvahenditele on tootevalikus suur valik professionaalseid tööriistu. Ettevõtte müügiesindused asuvad Tallinnas, Rakveres, Narvas, Haapsalus, Paides, Viljandis, Tartus, Kuressaares ja Jõhvis.

Ettevõtte kodulehekülg www.balticbolt.ee

Otsime peagi avatavasse Pärnu esinduskauplusesse kahte

MÜÜGIKONSULTANTI,

kes vastutavad uue esinduse käivitamise eest ja uute klientide leidmise ning teenindamise eest.

Müügikonsultandina tegeled Sa nii äri - kui ka erakliendimüügiga. Sa lood ja arendad uusi kliendisuhteid Pärnus ja Pärnumaal asuvate ettevõtetega. Projektimüügis koostad vastavalt päringutele hinnapakkumisi, konsulteerid klienti ja pead hinnaläbirääkimisi. Lisaks vastutad tootevaliku olemasolu eest esinduskaupluses – tellid, võtad vastu ja ladustad tooted ning vastavalt ettevõttes olevale korrale paigutad tootevaliku müügisaali. Eraklientide teenindamine toimub kaupluses.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on väga hea tehniline taiplikkus ja eelnev töökogemus tehniliste ülesannetega seotud ametikohal (tootmises, ehitusel vm). Kasuks tuleb varasem müügi- ja/või teenindamise alane töökogemus. Edukuse selles töös tagavad kohusetunne, tulemustele orienteeritus ja enesekindel ning avatud suhtlemisstiil.

Müügikonsultandilt ootame ka väga head eesti keele oskust ja arvuti kasutamise oskust (kasuks tuleb müügiprogrammidega töötamise kogemus).

Ettevõte pakub toetavat meeskonda ning väljaõppeperioodi Tallinna esinduses. Ettevõttes toimuvad pidevalt tootekoolitused, mis tagavad võimaluse saada oma valdkonna tippspetsialistiks.

Kandideerimiseks lisa enda CV meie andmebaasi sidudes selle müügikonsultandi konkursiga hiljemalt 25.03.2015

Lisainfo personaliotsingu projektijuht Kadi Kuuskmannilt telefonil 525 0970.
Tagame Sinu andmete konfidentsiaalsuse.