Tööotsijale

TEHNIKAJUHT


Krimelte OÜ on Wolf Group´i peakontor Tallinnas. Wolf Group koondab erinevaid müügi- ja tootmisettevõtteid 13 riigis ning grupi ettevõtetes töötab ligi 400 inimest. Wolf Group´i tooteid turustatakse brändide Penosil, Olivé ja Tempsi all. Vaata lisaks: www.wolfgroupweb.com

Ootame oma meeskonda ambitsioonikat ja kogemustega
                                                                 
TEHNIKAJUHTI

Meiega liitudes saad näidata oma suurepäraseid tehnikaalaseid teadmisi ja liidrioskuseid.  Sul on oluline roll ja professionaalse meeskonna tugi, et hästi sisse elada ning anda panus Euroopa juhtiva ehituskeemia tootja arengus.

Sinu vastutusvaldkonnas on  Krimelte OÜ tootmisseadmete ja tehnovõrkude (elekter, küte, vesi, suruõhk, ventilatsioon) korrashoiu tagamine, mis sisaldab 16-liikmelise tehnikameeskonna juhtimist ja vajalike remondi- ning hooldustööde organiseerimist, uute seadmete ja/või tehnovõrkude investeeringute plaani koostamist ning otsuste töösse juurutamist, samuti grupi teiste tootmisettevõtete nõustamist vajalike investeeringute tegemisel.  

Edukat toimetulekut tehnikajuhina toetab tehniline kõrgharidus, tootmisettevõttes tehnikameeskonna juhtimise kogemus, eesti, vene ning inglise keele ja nutikate lahenduste leidmise oskus.

Kandideerimine kestab sobiva kandidaadi leidmiseni! Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!
Lisainfo Ingrid Valgmalt 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.
Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.