Tööpakkumised

ÄRIKONSULTANT

Invent Baltics (www.invent.ee) on konsultatsioonibüroo, mis pakub tehnoloogiaettevõtetele ärikonsultatsioone ja aitab leida raha klientide tootearendusprojektide teostamiseks. Meie klientide seas on paljud kiiresti arenevad iduettevõtted Soomes, Eestis, Inglismaal, Iirimaal, Norras, Leedus ja teistes Euroopa riikides. Meie partneriteks on Euroopa Komisjon, Euroopa Kosmoseagentuur, investeerimisfondid ja ettevõtlusorganisatsioonid üle Euroopa.

Ettevõte ootab oma meeskonda innovatsioonitrendidest innustuvat


ÄRIKONSULTANTI

Sinu tööülesanneteks saab olema tehnoloogiaettevõtetele äriplaanide koostamine ning Horisont 2020 ettevõtlustoetuste taotluste koostamine. Antud töö hõlmab endas uute ja innovaatiliste toodete ärivõimaluste hindamist, turgude analüüsimist, konkurentsiuuringute läbiviimist ning antud ideede presenteerimist Euroopa Komisjonile.

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on kõrgharidus (majandusharidus tuleb kindlasti kasuks),
  • Sulle pakub huvi ärianalüüs ja/või Sa oled koostanud äriplaane,
  • Sa väljendad end inglise keeles ladusalt nii kõnes kui kirjas,
  • Sa suudad edukalt analüüsida turge puudutavat infot,
  • Sa jälgid globaalseid innovatsioonitrende ja
  • Sa innustud koostööst Põhjala ja Baltikumi kõige ambitsioonikamate tehnoloogiaettevõtetega.


Invent Balticsis ootab Sind mõnus meeskond, konkurentsivõimeline ja motiveeriv palgasüsteem, toredad meeskonnaüritused. Koostöö oma valdkonna kõige uuenduslikumate ettevõtetega innustab ja laiendab silmaringi.

Kandideeri portaalide cv.tammistepersonal.ee, CV Keskus või CV-Online kaudu kuni 08.10.2017, lisades CV-le ka motivatsioonikirja.

Lisainfo: Merle Rebane, telefonil 511 3804 või merle@tammistepersonal.ee. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse.