Tööpakkumised

ÄRIKONSULTANT


Otsime oma meeskonda tehnoloogiaettevõtlusest innustuvat noort, et teha Sinust rahvusvahelise kogemusega ärikonsultant! 

Invent Baltics (www.invent.ee) on konsultatsioonibüroo, mis aitab leida rahastust ettevõtete innovatsiooniprojektide teostamiseks. Meie töö on tehnoloogiaettevõtete nõustamine raha kaasamisel Horisont 2020 Innovatsioonifondist. Me aitame hinnata projektide uuenduslikkust, väärtuspakkumist, loome turu- ning konkurentsianalüüsid, valime sobiva ärimudeli ja turule mineku strateegia ning aitame ettevõtetel koostada tootearendusplaanid.

Inventis on Sul võimalus töötada koos kiiresti arenevate iduettevõtetega Soomes, Eestis, Inglismaal, Iirimaal, Norras ja teistes Euroopa riikides. Meie partneriteks on investeerimisfondid ja ettevõtlusorganisatsioonid üle Euroopa.

Kas teadsid, et kõige edukamatel iduettevõtetel (Airbnb, Snapchat, jne) läks aastaid, et oma väärtuspakkumine, äri ja innovatsioon investoritele selgeks teha. Töötades Inventis õpid sa seda tegema igapäevaselt, mis avardab su mõttemustrit ning silmaringi.

Kandideeri, kui:

  • Sul on omandatud või omandamisel magistrikraad (majandusharidus tuleb kindlasti kasuks);
  • Sa oled koostanud äriplaane;
  • Sa väljendad end inglise keeles ladusalt nii kõnes kui kirjas;
  • Sa suudad edukalt analüüsida turge puudutavat infot;
  • Sa innustud koostööst Põhjala ja Baltikumi kõige ambitsioonikamate tehnoloogiaettevõtetega.

Invent Baltics’is ootab Sind mõnus meeskond ja motiveeriv palgasüsteem ning koostöö oma valdkonna kõige uuenduslikumate ettevõtetega.

Kandideeri portaali cv.tammistepersonal.ee kaudu.

Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo Merle Rebane telefonil 511 3804 või merle@tammistepersonal.ee .