Tööpakkumised

PROJEKTIDE ASSISTENT - BÜROOJUHT

Jolos on aasta üritusturundusagentuur 2016. Meid ühendab kogenud ja pühendunud spetsialistidest koosnev tiim, kelle hinnatud loovus ja võimekas projektijuhtimine suudavad luua emotsioonaalseid ning strateegiliselt tulemuslikke kommunikatsioonilahendusi nii kodumaisel turul kui ka mujal Euroopas.

Ettevõtte kodulehekülg www.jolos.ee.

Ootame oma meeskonda 

PROJEKTIDE ASSISTENTI - BÜROOJUHTI,

kes tunneb rõõmu projektijuhtide aitamisest ürituste korraldamisel ning vastutab büroo sujuva toimimise eest. 

Sinu tööülesaneteks on:

  • projektijuhtide igakülgne abistamine osaledes ürituste korraldamisel. Abistad neid koordineerimises, planeerimises, osaled ürituste live`del, korraldad suhtlemist partnerite ja artistidega ning toetad igakülgselt ürituste õnnestumist.

  • kontori heaolu hoidmine ja arendamine. Sina vastutad selle eest, et külalised tunneksid ennast meie juures hästi, töötajatel on olemas vajalikud töövahendid, kirjad ja kõned on edastatud projektijuhtidele, laos olev inventaar on süsteemselt korrastatud.

  • tiimiürituste organiseerimine. Sina planeerid ja korraldad meie oma meeskonnale põnevaid üritusi läbi mille oleme koostöös veelgi tugevamad.

Sobid meie assistendiks, kui oled positiivne, iseseisev, soovid olla abistavas rollis ning toetada ettevõtte arengut oma panusega. Meie inimesed ootavad koostöös paindlikkust ja pühendumist. Oluline, et suudaksid ka pingelistes olukordades paindlikult lähenedes tulemusteni jõuda.

Kandideerimisel annab eelise varasem sarnasel ametikohal töötamise kogemus. Oluline on väga hea inglise keele oskus. 

Kandideeri portaalide cv.tammistepersonal.ee, CV Keskus või CV-Online kaudu kuni 21.03.2017, lisades CVle motivatsioonikirja teemal „Miks just mina sobin üritusturundusagentuuri assistendiks“. 

Tagame kandideerimisel konfidentsiaalsuse! 

Värbamisprotsessi viib läbi ja lisainfot jagab:
Projektijuht Kadi Kuuskmann, telefon +372 525 0970, kadi@tammistepersonal.ee.