Tööpakkumised

IT SPETSIALIST

 

SA Tallinna Lastehaigla on kõrgeima etapi lastehaigla, kus osutatakse statsionaarset ja ambulatoorset eriarstiabi Tallinna ja Põhja-Eesti lastele. 
Koduleht www.lastehaigla.ee.

Kutsume meiega koostööd tegema professionaalse ja vastutustundliku

IT SPETSIALISTI


SA Tallinna Lastehaiglaga liitudes on sul ainulaadne võimalus töötada põnevas ja mitmekesises valdkonnas koos oma ala professionaalidega, andes igapäevaselt oma panuse asutuse stabiilse toimimise heaks. Meie juures saab puhata 35 päeva ning hoolitseme selle eest, et oleksid läbi koolituste oma valdkonna kõige uuema infoga kursis. Sinu vastutusvaldkonnas on 500 arvutit, 700 arvutikasutajat ja sadu erinevaid muid seadmeid ja masinaid.

Vastutad meie asutuses riist- ja tarkvara haldamise, paigaldamise, parandamise ja muude vastutusvaldkonda kuuluvate probleemide lahendamise eest. Töö eeldab head suhtlemisoskust, prioriteetide seadmist ja kiiret reageerimist tekkinud probleemidele.

Kandideeri, kui oled tuttav:
  • IT riistvaraga seotud teemadega;
  • arvutivõrgu ja Active Directory ülesehituse põhimõtetega;
  • serverite töö põhimõtetega;
  • Microsofti toodetega;
  • SQLiga;
  • teksti-, tabeli- ja esitlustöötlusprogrammidega.

Töökeelteks on peamiselt eesti ja inglise keel, kasuks tuleb vene keele oskus.

Kui eelpool toodu kõnetas sind, siis kandideeri portaalide cv.tammistepersonal.ee või CV-Online kaudu kuni 18.03.2020. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!Lisainfo projektijuht Ingrid Valgmalt
telefonil 56 474 777 või ingrid@tammistepersonal.ee.

 Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.