Tööpakkumised

MÜÜGIJUHT


Standwood OÜ on ca 70 töötajaga Sauel asuv  rahvusvahelise haardega Eesti puidutootmisettevõte, mille peamine fookus on sauna- ja spaaruumidesse sobivatel ehitusmaterjalidel. Tootevalikus on voodri- ja lavalauad, liistud, erinevad liimpuitdetailid ja kiireks saunaehituseks valmis saunaelemendid. Ettevõtte toodang kaunistab saunu ja spaasid nii Euroopas kui kogu maailmas.

Kutsume meie kasvavasse ettevõttesse kogenud

MÜÜGIJUHI


Sinu peamisteks ülesanneteks on müügitiimi juhtimine ja motiveerimine, koos juhtkonnaga müügistrateegia kujundamine ning uute müügivõimaluste leidmine. Sinu vastutada on eksporditurgude kaardistamine ja sealsete müügivõimaluste arendamine. Lisaks aitad hoida olemasolevaid kliendisuhteid ning leida lisamüügi võimalusi. Sa analüüsid müügitulemusi ja teed selle põhjal järeldusi ning oma tuge ja ideid saad pakkuda ka turunduse vallas.

Ootame, et sul on teadmised ja kogemus puidu valdkonnas, tugev müügikogemus ning oled ka varasemalt inimesi juhtinud. Selleks, et saaksid edukalt müüa nii Eestis kui välismaal, eeldame, et sul on suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oma loomult oled sihikindel ja julge, samas detailidele orienteeritud ja süsteemse lähenemisega.

Asudes tööle Standwood’i on sul võimalus ennast teostada kasvavas ettevõttes – saad kaasa rääkida ja luua uue müügistrateegia. Sinu panus ettevõtte edusse ja kasvu saab vääriliselt tasustatud, lisaks on sul tugi ja koolitused ettevõtte poolt.

Kandideerimine Tammiste Personalibüroo Talendibaasis või CV-Onlines kuni 24.09.2022 või sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.Lisainfo värbamispartner Ilona Viilult telefonil