Tööpakkumised

NOOREM-PROJEKTIJUHT

Lantmännen Unibake Estonia AS kuulub Lantmännen gruppi, mille omanikeks on 19 000 Rootsi põllumeest. Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja kaasaegsed tehased enam kui 20 riigis. Eestis töötab Saue tootmisüksuses 165 inimest.

Ootame oma Saue tootmisüksusega liituma tehnilise taustaga

NOOREM-PROJEKTIJUHTI,

kes soovib kasvada ja areneda koos ettevõttega.

Noorem-projektijuhina on sinu ülesandeks tootmise seadmete tehniliste arendusprojektide juhtimine. Suuremate investeeringuprojektide korral vastutad projekti tehnilise osa eest. Lisaks osaled tehnikaalaste arendusplaanide ja investeerimisvajaduste väljaselgitamisel koostöös tehase meeskonnaga. Teed tihedat koostööd tehnika korrashoiu osakonnaga ning toetad tootearenduse tiimi uute toodete arendamisel tehniliste lahendustega. Sinu otseseks juhiks on tehasejuht, samuti toetab sind igapäeva töös kontserni tehnikameeskond.  

Sinu sujuvat sisseelamist toetab tehniline haridus ning varasem kokkupuude projektide juhtimisega tootmises. Oma töös vajad head eesti ja inglise keele oskust ning vilumust kasutada MS Office ja joonestusprogramme. Oled lahendustele orienteeritud, avatud mõtlemisega ning suurepärane suhtleja. Oled oma töös iseseisev, kuid mõistad ka ettevõttesisese koostöö olulisust.

Meiega liitudes saad üksteist toetava rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng. Toetame sportlikku eluviisi ja paindlikku töökorraldust.

Kui tunned, et soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri Tammiste Talendibaasi, CV-Online või CV Keskuse kaudu kuni 24.09.2022. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.Lisainfo: Marlén Vilbaste telefonil +372 5353 5859 või marlen@tammistepersonal.ee