Tööpakkumised

OSTUJUHT


Keskkonnasäästlikku majandamist väärtustav Raja KT OÜ on 1993. aastast tegutsev ettevõte, kelle tegevusalaks on alates 1997. aastast hakkepuidu tootmine ja eksportimine. Oleme tänaseks kasvanud tootmismahuga ca 800 000 m3 üheks Eesti suurimaks hakkepuidu tootjaks. Meie peamisteks klientideks on katlamajad ja koostootmisjaamad.

Ootame oma ambitsioonika meeskonnaga liituma

OSTUJUHTI,

kelle vastutusvaldkonnas on puiduhakke tootmiseks vajaliku toorme kokkuost. Sinu peamisteks koostööpartneriteks on metsa- ja põllumaad omavad ettevõtted üle Eesti.

Meiega liitudes on sul võimalus töötada koos oma ala professionaalidega, kellega koos saad panustada ettevõtte ja sealjuures ka iseenda arengusse. Oled ise oma aja peremees ja määrad oma edukuse. Ettevõte pakub võimalust areneda tegevjuhiks.

Ootame sind kandideerima, kui oled varasemalt töötanud metsandusettevõttes või puiduhakkega tegelevas ettevõttes ning valdad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas. Kasuks tuleb metsandusalane haridus ja inglise ning vene keele oskus.

Oled oma töös edukas, kui lisaks erialastele kompetentsidele oled positiivse ellusuhtumisega ning tulemustele orienteeritud ja omaalgatuslik meeskonnamängija, kes on osav suhete looja ja hoidja.

Meie kontor asub Vändra vallas Allikõnnu külas, kuid sinu tööpiirkond on terve Eesti.

Kui eelmainitu kõnetas sind, siis kandideeri. Kandideerimine kestab sobiva töötaja leidmiseni.

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.Lisainfo: värbamispartner Ingrid Valgma
telefonil 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.