Tööpakkumised

PALGAARVESTAJA-RAAMATUPIDAJA

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtjate võrgustik ning KPMG Baltics üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis. KMPG tegutseb 154 riigis ja meie liikmesettevõtjates üle maailma töötab enam kui 197 000 inimest. KPMG Raamatupidamisteenused OÜ on KMPG Baltics tütarettevõte, kelle klientideks on nii tegevust alustavad ettevõtted kui ka väljakujunenud rahvusvahelised suurfirmad.

Ootame oma kasvava raamatupidamisteenuste meeskonnaga ühinema 

PALGAARVESTAJA-RAAMATUPIDAJAT 

Sinu peamiseks rolliks on palgaarvestuse ja raamatupidamise teenuse osutamine KPMG klientidele. Sa vastutad kliendisuhete hoidmise ja arendamise ning klientide nõustamise eest ning leiad võimalusi klientide raamatupidamise efektiivsemaks muutmiseks.

Meiega liitudes saad:

  • töötada huvitavate ettevõtetega;
  • teha koostööd professionaalsete, toetavate ja nooruslike inimestega;
  • häid eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
  • töökoha Tallinna kesklinnas ja suurepäraseid soodustusi.

Ootame just sind, kui:

  • omad varasemat kogemust palgaarvestajana ning rakenduslikku või kõrgharidust (eelistatult raamatupidamise, majanduse või finantsjuhtimise valdkonnas);
  • soovid leida kliendi jaoks parimaid lahendusi ning pead lugu korrektsusest ja täpsusest;
  • sul on väga hea eesti ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Vajalik on varasem kogemus Taavi Palk programmiga töötamisel, kasuks tuleb raamatupidajana töötamise kogemus ning varasem kokkupuude Merit Palk programmiga.

Kui eelpool kirjeldatu kõnetab sind, siis saada oma CV portaali cv.tammistepersonal.ee kaudu. Lisainfo värbamispartner Ingrid Valgmalt telefonil 56474777 või ingrid@tammistepersonal.ee.

Tagame kandideerimisel konfidentsiaalsuse!