Tööpakkumised

PLANEERIMISINSENER

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Meie Tallinna üksuse meeskonda on oodatud

PLANEERIMISINSENER.

Töö kirjeldus:
  • tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde kvaliteetne planeerimine, tööde kontroll ja analüüs;
  • süsteemide ja protsesside täiustamine ja seadmete töökindluse parendamine;
  • tehnilise info haldamine, sisestamine ja analüüs;
  • tehniliste lahenduste väljatöötamises osalemine;
  • tööks vajalike materjalide ja varuosade vajaduse määratlemine, laovarude jälgimine ja info haldamine;
  • seadmete tootjatega suhtlemine;
  • koostöö tootmise meeskonnaga (tehase juhiga, tootmise planeerijaga jne).

Ootused kandidaadile:
  • tehniline haridus;
  • varasem tehnikaalane töökogemus;
  • tehniliste jooniste lugemise ja joonestamise oskus;
  • väga hea MS Office kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus ja vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest;
  • süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus;
  • struktuurne mõtlemine, hea organiseerimisvõime, planeerimisoskus;
  • valmisolek aktiivseks meeskonnatööks.

Ettevõte pakub pikaajalist ja stabiilset töösuhet, erinevaid tööandja soodustusi, tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo
  • Töökoht asub Tallinnas, Leiva 1 (Leiburi tehas), täistööaeg 8.00-17.00.

Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Kandideerimiseks lisa enda CV koos motivatsioonikirjaga portaalis cv.tammistepersonal.ee konkursile. Konkurss kestab kuni sobilik kandidaat leitakse.

Lisainfo värbamispartner Merle Rebane,
telefon +372 511 3804 või
merle@tammistepersonal.ee.

Oma isikuandmete edastamisega annad nõusoleku nende töötlemiseks.