Tööpakkumised

FINANTSJUHT

KARJÄÄR ARENEVAS FINANTSKONTSERNIS

PlusPlus Capital kontserni kuuluvad ettevõtted tegelevad alates 2010. aastast võlaportfellide restruktureerimisega Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Kontsernis on krediidiandja tütarkontsern (2019) ja krediidivahendaja (2020).

Kontserni ettevõtete kodulehed: pluspluscapital.eu; punkfinance.ee; monestro.com
 

Ootame oma finantstiimiga liituma innovaatilist

FINANTSJUHTI,

kelle vastutusvaldkonnaks on krediidiandja ja krediidivahendaja tütarkontsernide igapäevased finantsjuhtimise tegevused, riskianalüüs, maksutemaatika, allahindluste mudeli ärimudeli arendamine ning finantsvaldkonna tarkvaraarendusprojektides osalemine. Meiega liitudes saad töötada koos oma ala professionaalidega, kellega on tore koos olla ka väljaspool tööaega.

Krediidiandja ja krediidivahendaja tütarkontsernide finantsjuhina teed peamiselt koostööd kontserni finantsjuhi, raamatupidajate ning eri üksuste juhtidega (sh Läti ja Leedu tütarettevõtete juhtidega). Aeg-ajalt tuleb valmis olla ka lühemateks reisideks Euroopasse ning Baltimaadesse.  

Ootame sind kandideerima, kui sul on:
  • majandus- või finantsalane kõrgharidus ja pearaamatupidajana/finantsjuhina töötamise kogemus, eelistatult eelnev töökogemus krediidiandja või -vahendaja juures;
  • valdkonna arendusprojektide ja inimeste juhtimise kogemus;
  • väga heal tasemel Exceli kasutamise oskus;
  • heal tasemel eesti ja väga heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Oled oma töös edukas, kui lisaks erialastele kompetentsidele oled positiivse ellusuhtumisega ning tulemustele orienteeritud meeskonnamängija, kes suudab teha õigeid otsuseid ka pingelistes olukordades.

Kui eelmainitu kõnetas sind, siis kandideeri portaalide cv.tammistepersonal.ee või CV-Online kaudu kuni 08.11.2021. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo Ingrid Valgmalt 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.
Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.