Tööpakkumised

PROJEKTIJUHT


Invent Baltics
 on konsultatsioonibüroo, mis aitab leida rahastust ettevõtete innovatsiooniprojektide teostamiseks. Meie töö on uuenduslike tehnoloogiaettevõtete nõustamine raha kaasamisel Horizon Europe Accelerator fondist. Aitame hinnata projektide uuenduslikkust ja väärtuspakkumist, loome turu- ning konkurentsianalüüsid, valime sobiva ärimudeli ja turule mineku strateegia, aitame ettevõtetel koostada tootearendusplaani ning rahastuse saamisel toetame projekti edasist haldamist. Meie töö fookuses ei ole erinevate „europrojektide“ kirjutamine, vaid aitame Põhjamaade tipptehnoloogiaettevõtteid ühe väga spetsiifilise fondiga ning töö keskmes ei ole mitte „eurobürokraatia“, vaid ettevõtte nõustamine oma unikaalse idee pakendamisel alates tootearendusprotsessidest kuni tootega turule jõudmiseni.


PROJEKTIJUHT

Otsime oma meeskonda tehnoloogiaettevõtlusest innustuvat noort, et pakkuda sulle võimalust areneda rahastuse saanud projektide haldamise rahvusvahelise kogemusega projektijuhiks! Lisaks saad tegeleda erinevate maailma muutvate teadus-tehnoloogiaprojektidega.

Inventis on sul võimalus töötada koos kiiresti arenevate iduettevõtetega Soomes, Eestis, Suurbritannias, Iirimaal, Norras ja teistes Euroopa riikides. Sa näed, kuidas tipptehnoloogiaettevõtted viivad ellu tootearendusprotsesse, mille läbi ettevõtted kasvavad. Meie partneriteks on investeerimisfondid ja ettevõtlusorganisatsioonid üle Euroopa.

Võta meiega ühendust, kui:

  • sul on majandusalane kõrgharidus;
  • oled koostanud äriplaane;
  • väljendad end inglise keeles ladusalt nii kõnes kui kirjas;
  • suudad edukalt analüüsida turge puudutavat infot;
  • innustud koostööst Põhjala ja Baltikumi kõige ambitsioonikamate tehnoloogiaettevõtetega.

Invent Balticsis ootab sind mõnus meeskond ja motiveeriv palgasüsteem ning koostöö oma valdkonna kõige uuenduslikumate ettevõtetega.

Kandideerimine kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!
Lisainfo Ingrid Valgmalt 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.
Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.