Tööpakkumised

TERAS BEACH JUHT


26 KRAADI SOOJA, VALGE LIIV, AVAR LOUNGE JA SAUNAD – KAS EI OLE MITTE INSPIREERIV TÖÖKESKKOND?

Nordic Beach OÜ on Eesti ja Soome ühisettevõte, mille rannaspordi- ja vabaajakeskus Teras Beach avati 2017. aastal. Tegemist on maailmas ainulaadse keskusega, mida paljud meid külastanud rannaspordis tippu jõudnud sportlased on pidanud ka maailma parimaks siserannaks tänu 26-kraadisele soojusele ja tolmuvabale sisekliimale ning siidpehmele, valgele ja mittemäärivale liivale. Rohkem infot leiad: www.terasbeach.ee

Meil on suured arenguambitsioonid, mistõttu ootame enda meeskonnaga ühinema ideedest pakatavat ja karismaatilist

TERAS BEACH JUHTI.

Meiega liitudes saad panustada ühe vahva rannaspordi- ja vabaajakeskuse arengusse, läbi mille saad ellu viia enda ja kogu meeskonna loovaid ideid, mis annavad meie klientidele võimaluse teha koos midagi lõbusat ja vaimu ning keha kosutavat. Sinu igapäevatöö hõlmab meeskonna moodustamist ja arendamist, et kliendid saaksid tunda ennast hästi hoituna. Lisaks on sinu tööpäevades ürituste korraldamist, finantside juhtimist, raporteerimist ning koos meeskonnaga toodete arendamist.

Oled meie juures edukas, kui oled ennast juba tõestanud inimeste, protsesside ja finantside juhtimises ning mõistad ürituste korraldamise telgitaguseid. Lisaks tunned ennast mugavalt eesti- ja ingliskeelses suhtluses ning oled võimalusi märkav meeskonnamängija.

Võta meiega ühendust portaalide cv.tammistepersonal.ee ja CV-Online kaudu kuni 28.11.2021. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!
Lisainfo värbamispartner Ingrid Valgmalt telefonilIsikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.