Tööpakkumised

TOOTMISE PLANEERIJA

Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja nüüdisaegsed tehased enam kui 20 riigis. Lantmännen grupi omanikeks on 25 000 Rootsi põllumeest. Eestis töötab kaasaegses Saue tootmisüksuses 155 inimest.


Ootame oma Saue tootmisüksusega liituma kogemusega ja innustunud

TOOTMISE PLANEERIJAT

Meiega liitudes saad üksteist toetava rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng. Toetame sportlikku eluviisi ja paindlikku töökorraldust.

Tootmise planeerijana on sinu ülesandeks lühiajaliste tootmisplaanide loomine, et rahuldada klientide nõudlust, optimeerides samal ajal tootmise ajakulu ja tõhusust. Kuulud meie rahvusvahelisse tarneahela üksusesse, kus sinu toetavaks juhiks on Unibake Soome ja Baltikumi tarneahela planeerimise juht. Igapäevaselt teed tihedalt koostööd tootmisjuhi, materjali planeerija, tehnoloogi ja kliendi tellimuste haldajatega, kes asuvad Soomes ja Rootsis.

Sinu sujuvat sisseelamist toetab erialane haridus või varasem kogemus tootmises planeerijana. Rahvusvahelise meeskonna liikmena on vajalik hea eesti ja inglise keele ning MS Exceli oskus.

Sobitud hästi meie meeskonda kui oled loomult abivalmis ja avatud suhtleja, kiire mõtlemise ja tegutsemisega, hea kohaneja ning tulemustele orienteeritud. Lisaks suudad iseseisvalt olukorda analüüsida ja näha enda ümber arenguvõimalusi.

Kui tunned, et tahad olla üks meist, siis lisa end konkursile
cv.tammistepersonal.ee kaudu kuni 31. märts 2022. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.Lisainfo värbamispartner Ingrid Valgmalt
telefonil 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.