Tööpakkumised

VANEMJURIST


KARJÄÄR ARENEVAS FINANTSKONTSERNIS

AS PlusPlus Capitali kontserni kuuluvad ettevõtted on üle kümne aasta tegelenud nõuete portfellide restruktureerimisega Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, olles usaldusväärseks partneriks regiooni suurimatele pankadele ja telekommunikatsiooniettevõtetele. Lisaks on kontsernis krediidiandjad ja P2P platvorm.
Kontserni ettevõtete kodulehed: pluspluscapital.eu; punkfinance.ee; monestro.com 

Ootame oma meeskonnaga ühinema ärilise mõtlemisega

VANEMJURISTI

Meie juures juba igav ei hakka. Ettevõte on pidevas arengus, meeskond on ambitsioonikas ja selles valguses on ka Sinu enda areng ning rohkelt põnevaid väljakutseid garanteeritud.  

Meiega liitudes saad panustada kontserni kõikide tegevussuundade arengusse. Sinu töölaual on nii igapäevased korporatiivsed ja regulatiivsed teemad kui ka suuremates arenguprojektides õigusalase nõu andmine ning vajaliku dokumentatsiooni koostamine. Meile on oluline panustada valdkonna arengusse ja õigusloomesse, mistõttu saad ka Sina olla aktiivselt kaasas valdkonna erialaliitude töös. Lisaks sellele pakume Sulle võimalust ka uute toodete, teenuste arendamise ning regulatiivsete väljakutsetega seotud õigusalases nõustamises kaasa löömist, mis annab Sulle võimaluse enda proovile panekuks nii äri- kui ka õigusvaldkonnas.

Oled meie juures edukas, kui sul on magistrikraad õigusteaduses, tunned ennast eesti- ja ingliskeelses suhtluses mugavalt, mõistad äriprotsesse ning oled võimalusi märkav meeskonnamängija. Sisseelamine on kindlasti sujuvam, kui oled varasemalt töötanud finantssektoris või teinud koostööd finantssektori ettevõtetega.

Kandideerimine kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.Lisainfo: värbamispartner Ingrid Valgma
telefonil 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.