Tööotsijale

TOOTMISJUHT

Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja nüüdisaegsed tehased enam kui 20 riigis. Lantmännen grupi omanikeks on 25 000 Rootsi põllumeest. Eestis töötab kaasaegses Saue tootmisüksuses 155 inimest.
 
Ootame oma Saue tootmisüksusega liituma kogemusega ja motiveeritud

TOOTMISJUHTI.
 
Meiega liitudes saad üksteist toetava rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng. Toetame sportlikku eluviisi ja paindlikku töökorraldust.

Tootmisjuhina on sinu ülesandeks kvaliteetse ja efektiivse tootmise planeerimine ning korraldamine ja meeskonna juhtimine. Lisaks osaled investeerimisprojektides ja teed koostööd rahvusvahelise tootearenduse meeskonnaga.  

Sinu sujuvat sisseelamist toetab kõrgharidus, varasem kogemus tootmisjuhina ning teadmised kvaliteedijuhtimissüsteemidest. Oma töös vajad head eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb ka vene keele oskus.

Sobitud hästi meie meeskonda kui oled aktiivne, lahendustele orienteeritud meeskonnamängija, kaasav juht ning avatud suhtleja.

Kui tunned, et soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri cv.tammistepersonal.ee kaudu. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.


Lisainfo Marlén Vilbastelt telefonil +372 5353 5859 või marlen@tammistepersonal.ee.