Tööotsijale

TURUNDUSSPETSIALIST

Krimelte OÜ on Wolf Group´i peakontor Tallinnas. Wolf Group koondab erinevaid müügi- ja tootmisettevõtteid 13 riigis ning grupi ettevõtetes töötab ligi 400 inimest. Wolf Group´i tooteid turustatakse brändide Penosil, Olivé ja Tempsi all. 

TURUNDUSSPETSIALIST
liitu Penosili turundustiimiga!

Sinu toetust ootab
meie tootebrändi PENOSIL sisuloome, kasutusvideote projektijuhtimine ning turundusmaterjalide koostamine ja lokaliseerimine erinevatele turgudele. Samuti Balti- ja Põhjamaade turule suunatud turundustegevused, s.h. sotsiaalmeedia ja messikorraldus.

Kui turundus on sulle hingelähedane, oled koordineerinud turundusprojekte ja sul tuleb kirjutamine hästi välja, on Wolf Group just õige koht, kus oma teadmised ja kogemused proovile panna ning uusi oskusi omandada. Lisaks suurepärasele eesti keele oskusele läheb sul vaja väga head inglise keelt ja eriti äge oleks, kui mõistaksid ka vene keelt.

Meiega liitudes saad sisseelamisel toetuda kolleegide kogemusele ning olla osa ambitsioonikast ja rahvusvahelisest meeskonnast. Koos leiame alati lahenduse ka kõige suurematele väljakutsetele ning töötame selle nimel, et nii ettevõte kui töötajad kasvaksid ja areneksid.

Haara võimalusest ja kandideeri läbi portaali cv.tammistepersonal.ee. Lisa elulookirjeldusele näiteid tehtud kirjatöödest. Kandideerimine kestab sobiva kandidaadi leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse. 
Lisainfo Ingrid Valgmalt 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.
Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.