Tööotsijale

ÜRITUSTE PROJEKTIJUHT

26 KRAADI SOOJA, VALGE LIIV, AVAR LOUNGE JA SAUNAD – KAS EI OLE MITTE INSPIREERIV TÖÖKESKKOND? 

Nordic Beach OÜ on Eesti ja Soome ühisettevõte, mille rannaspordi- ja vabaajakeskus Teras Beach avati 2017. aastal. Tegemist on maailmas ainulaadse keskusega, mida paljud meid külastanud rannaspordis tippu jõudnud sportlased on pidanud ka maailma parimaks siserannaks tänu 26-kraadisele soojusele ja tolmuvabale sisekliimale ning siidpehmele, valgele ja mittemäärivale liivale.   

Meil on suured arenguambitsioonid, mistõttu ootame enda meeskonnaga ühinema kliente mõistvat ja lahendusi nägevat

ÜRITUSTE PROJEKTIJUHTI.

Meiega liitudes saad panustada ühe vahva rannaspordi- ja vabaajakeskuse arengusse, läbi mille saad ellu viia enda ja kogu meeskonna loovaid ideid, mis annavad meie klientidele võimaluse teha koos midagi lõbusat ja vaimu ning keha kosutavat. Sinu igapäevatöö hõlmab ürituste projektidega tegelemist pakkumise faasist kuni teostuseni, et kliendid saaksid tunda ennast hästi hoituna. Selles protsessis toetavad sind nii meie Eesti kui Soome meeskondade liikmed. Ürituste õnnestumisele aitavad kaasa erinevad koostööpartnerid, kellega suhtlus on samuti osa sinu tööpäevast.

Oled meie juures edukas, kui oled ennast juba tõestanud erinevate ürituste korraldamisel. Lisaks tunned ennast mugavalt eesti- ja ingliskeelses suhtluses ning oled vastutust võttev meeskonnamängija.  

Võta meiega ühendust Tammiste Talendibaasi kaudu.  Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Isikuandmete edastamist loeme Sinu nõusolekuks nende töötlemiseks ja säilitamiseks.
Lisainfo: värbamispartner Ingrid Valgma
telefonil 5647 4777 või ingrid@tammistepersonal.ee.